Rozprávkové ubytovanie
v Hontianskych Nemciach,
to je
Chateau Hunting

Hontianske Nemce ponúkajú dobrodružstvá čakajúce len na to, kedy ich začnete objavovať. Preskúmajte prekrásnu prírodu, objavte skryté zákutia v okolí, zažite vzrušujúcu poľovačku, zastrieľajte si na krytej strelnici, ale hlavne si vychutnajte spoločný čas s rodinou, priateľmi alebo kolegami. Ubytujte sa u nás v Chateau Hunting alebo na chate Dolina a toto všetko bude pred vami ležať ako na podnose.

Prehrať video

Kompletný servis pre relax,
ktorý si zaslúžite

Čisté a útulné

16 čistých a útulných izieb s kompletným vybavením, akým je kúpeľňa s WC, kozmetika, osušky a uteráky, ale aj minibar, trezor, klimatizácia, TV a WiFi. Penzión Chateau Hunting je ideálnym miestom na oddych s rodinou a priateľmi, ale aj v kruhu kolegov ako súčasť teambuildingu.

Reštaurácia a bar

V Chateau Hunting sa najete naozaj dosýta! Naša reštaurácia má kapacitu až 100 ľudí (+30 miest na letnej terase) a na svoje si príde každý milovník kvalitného jedla. Domáca i zahraničná kuchyňa, prvotriedna čerstvosť, dokonalá a vyladená chuť. A ak chcete naozaj vypnúť a užiť si každý moment, náš lounge bar je pre vás otvorený.

Wellness & Spa

Po dobrom jedle alebo prechádzkach v prekrásnej prírode si zaslúži oddych vaše telo aj vaša myseľ. V našom Wellness & Spa nájdete saunu, jacuzzi či ochladzovací bazén, kde načerpáte nové sily na objavovanie okolia či iné aktivity v kruhu tých najbližších.

Exkluzívne poľovačky

Ak je poľovníctvo vašou záľubou, v Chateau Hunting máte dvere otvorené. A nielen to – poľovníkom ale aj amatérom ponúkame exkluzívne poplatkové poľovačky v našom rozsiahlom revíri. Vyberte si muflóna, jeleňa, srnca, daniela či diviaka a vyrazte na vzrušujúcu poľovačku v okolí Hontianskych Nemiec.

Krytá strelnica

Či už ste profesionálny strelec alebo len chcete pocítiť adrenalín zo streľby, naša krytá strelnica, ktorá je druhá svojho druhu v strednej Európe, vám poskytne hodiny a hodiny naozajstnej zábavy. Strieľajte na najrôznejšie ciele, od terčov až po zvieratá, a to ako v dobrom, tak aj v zlom počasí. Navyše je to skvelá možnosť ako zažiť naozaj poriadny teambuilding!

Aktivity v okolí

Okolie Hontianskych Nemiec však toho ponúka oveľa viac. Nádherná príroda, kultúrne pamiatky, atrakcie pre deti aj dospelých a nekonečné možnosti ako si užiť spoločný čas s tými, na ktorých vám najviac záleží. Penzión Chateau Hunting vám ukáže, že skvelú a nezabudnuteľnú dovolenku môžete zažiť aj na Slovensku.

Chateau Hunting je ideálny
aj na svadby, oslavy či teambuildingy

Svadby snov

Nezabudnuteľná svadba v prostredí, ktoré vám a vašim hosťom vyrazí dych. Penzión Chateau Hunting je rozprávkovo-krásnym miestom, ktoré je na váš veľký deň ako stvorené. Priestory prispôsobíme vašim predstavám, postaráme sa o výzdobu, svadobné menu a samozrejmosťou je príjemné ubytovanie pre mladomanželov a ich hostí.

Nezabudnuteľné oslavy

Pokiaľ hľadáte ideálne miesto na vašu oslavu, Chateau Hunting vám je k dispozícii. Pripravíme vám samostatné priestory pre vaše životné jubileá, promócie, krstiny či akékoľvek iné dôležité udalosti. Prežite spoločné momenty plné zábavy s najbližšími, ochutnajte naše jedlo, zrelaxujte vo wellness a ubytujte sa v našom penzióne, aby ste mali všetko na dosah ruky.

Teambuildingy
na mieru

Najlepší teambuilding vášho života! Firmám ponúkame nielen priestory Chateau Hunting na ubytovanie, ale aj rozsiahly revír na exkluzívne poľovačky, unikátnu krytú strelnicu či plný bar na utuženie vzťahov vo vašom firemnom kolektíve. Program na mieru, ktorý vašich zamestnancov uchváti.

Ničím nerušené ubytovanie
v
chate Dolina

V blízkom okolí Chateau Hunting sa nachádza aj chata Dolina, ktorá leží na samote a ponúka tak ničím nerušené ubytovanie. Novovybudovaná chata uprostred prírody prináša 2 ubytovacie jednotky s kuchyňami, kúpeľňami, spálňami a kompletným servisom s osobným kuchárom a personálom. Bonusom je bazén, wellness či možnosť požičať si kone. Pokiaľ hľadáte pre svoju rodinu pokoj v srdci prírody, chata Dolina je tou najlepšou možnosťou.

Povedali o nás

Máte otázku alebo si chcete spraviť rezerváciu?

Napíšte nám